شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات شرکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد شرکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت جزئی از اموال شرکت سنجش گستر صنعت سپاهان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت سنجش گستر سپاهان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت سنجش گستر سپاهان محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
شرکت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۸ صبح الی ۱۵:۲۰ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند شرکت همواره در ارسال و تحویل کلیه درخواست‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که امکان آزمون در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شرکت محفوظ است .

دریافت نمونه به دو صورت حضوری و غیر حضوری به آزمایشگاه تحویل می­شود که در هر حالت نامه درخواست آزمون باید به همراه نمونه باشد(درنامه حتما مشخصات کامل نمونه شامل سایز نمونه ،رده فشاری وگرید و همچنین تست های  مورد درخواست ذکر شود.) در غیر اینصورت انجام آزمون منوط به ارسال نامه درخواست می­باشد.

تعداد نمونه های لازم جهت انجام آزمون لوله واتصالات :
حداقل مقدار مورد نیاز برای انجام آزمون­ لوله­ های PVC ، پنج متر
سایر لوله ­ها ۴ متر
اتصالات ۱۰ عدد
جهت انجام آزمون­ بر روی لوله­ها آزمون­های مورد نیاز را به دقت انتخاب کنید.
اعلام هزینه آزمون: اولین مرحله بعد از دریافت نمونه، اعلام هزینه آزمون می­باشد که یا به صورت ارسال پیش فاکتور از سوی شرکت است و یا پیش فاکتور پیش فرض سامانه می­باشد.
شروع انجام آزمون منوط به ارسال فیش بانکی هزینه آزمون و یا پرداخت از طریق سامانه الکترونیکی می­باشد.
نگهداری نمونه: نمونه تنها به مدت ۲ ماه در آزمایشگاه قابل نگهداری می­باشد.